Navigacija
Naujausi straipsniai
· Prancūzų buldogas
· Siamo katės
· Jorkšyro terjeras
· Vokiečių aviganis
· Kodėl koalos apsika...
Naujausia foto
Bijai? O aš ne! Bee!

Bijai? O aš ne! Bee!

Atsitiktinė foto
Pingvinas

Pingvinas

Naujausias video
Bebras puola!Atsitiktinis video
Juokingos katės 2013Laimingiausia pasaulyje stirna (Video)

Apie tuos, kuriems nežmoniškai pasiseka, sakoma: "laimės kūdikis", "laimės paukštis". Panašu, kad nuo šiol į šių epitetų sąvadą galima įtraukti ir keletą naujutėlaičių egzempliorių – "laimės stirna", o gal net ir "laimės bembis".

Sunku pasakyti, ar vaizdo įraše matomas tas pats netikras, netirpstantis ir suodžiais apsinešantis sniegas, kokį amerikiečiai, o kartu ir nemaža likusio pasaulio dalis prieš savaitę ar dvi atrado Atlantos valstijoje. Tačiau dviejų ant to sniego vaikštinėjusių stirnų akimis, įvyko nepaaiškinamas dalykas: tas sniegas staiga dar ir sprogo. Tiesiai po kanopomis.

Tiesa, prieš tai nuskambėjo įspėjamasis signalas, į kurį viena stirna mikliai sureagavo, o kita – ne. Tačiau sprogimą ir jo sukeltą laviną per stebuklą išgyveno abi skeltakanopės.

Laikojai: amerikietiški vilkiniai katinai, kurie elgiasi kaip šunys (Video)

Kas yra vilkinis šuo, ko gero, žinome visi. Tačiau JAV veisėjai atvėrė ir vilkinių katinų epochos duris. Jungtinėse Valstijose išvesta nauja kačių rūšis, kurios individai savo išvaizda primena vilkolakius, o elgiasi kaip šunys. Išvertus iš graikų kalbos, jų veislės pavadinimas reikštų "vilkokatės". Vis dėlto tai – katės.

Laikojų (angl. – Lykoi) veislės kačių išvaizda šiurpoka. Tai – genetinė trumpaplaukės naminės katės mutantė, tad dėl natūralių genetinių pokyčių kailiu padengtas ne visas laikojų kūnas (plaukų nėra aplink akis, nosį, ausis ir snukį, o ir kūną kailis dengia labai nevienodu tankumu). Šios veislės atstovės ir atstovai atrodo it gyvi vilkolakiai.

Rūšies pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos ir reiškia "vilkas-katė". Sužinojus visa tai, ko gero, mažai stebina faktas, jog šios kačių veislės charakteris yra stebėtinai šuniškas.

"Jos mėgsta šniukštinėti aplink namą ar po kiemą, svetimus žmones vertina atsargiai, bet greitai apsipranta ir tampa labai draugiškos, - laikojų būdo ypatumus vardija šiai kačių veislei skirtos internetinės svetainės autoriai. – Šios katės turi ypač ryškiai išreikštą medžiojimo instinktą, tad būtent todėl jos nepaliaujamai šniukštinėja ir puola viską, ką palaiko grobiu".

Vis dėlto šios katės nėra beviltiškai suvilkėjusios ir neklaiksta per pilnatį. Priešingai, laikojai, anot šeimininkų, yra draugiški ir ištikimi, žaisti labai mėgstantys naminiai augintiniai.

Pirmųjų šios veislės egzempliorių "tėvas" buvo natūralus sfinksų veislės mutantas, o "motina" – juoda trumpaplaukė naminė katė.
Lokys išėjo į Niujorko gatves ieškoti maisto (Video)

Kaip dalį reklaminės kampanijos „Chobani Yougurt“ bendrovė nusprendė išleisti lokį vienai dienai į Niujorko gatvės. Jis naikino vežimėlius su nesveiku maistu, taip gąsdindamas praeivius, o tokiu būdu bendrovė pasisakė esą tik už natūralius ingridientus.

Reklaminiame vaizdelyje lokys patenka į parduotuvę ir beieškodamas 100% natūralaus produkto pradeda naikinti viską savo kelyje. Galiausiai parduotuvė lieka visiškai sugriauta, išskyrus lentynas su jogurtu „Chobani“. Įmonės šūkis: “Keli buteliukai jogurto nepakeis pasaulio, bet tai kaip ir iš ko mes juos gaminame - gali.”
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Narių apklausa
Kiek turite gyvūnų?

Viena
Viena
50% [3 Balsai]

Du
Du
17% [1 Balsas]

Trys
Trys
17% [1 Balsas]

Keturis
Keturis
0% [0 Balsai]

Penkis
Penkis
0% [0 Balsai]

6-10
6-10
0% [0 Balsai]

Virš 10
Virš 10
0% [0 Balsai]

Dar neturiu
Dar neturiu
17% [1 Balsas]

Balsai: 6
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 18.01.14