Navigacija
Naujausi straipsniai
· Prancūzų buldogas
· Siamo katės
· Jorkšyro terjeras
· Vokiečių aviganis
· Kodėl koalos apsika...
Naujausia foto
Bijai? O aš ne! Bee!

Bijai? O aš ne! Bee!

Atsitiktinė foto
Labas O_O

Labas O_O

Naujausias video
Bebras puola!Atsitiktinis video
Juokingas žiurkėnasApie


ZooClub.lt - tai gyvūnų mylėtojų klubas internete. Mūsų tikslas - surinkti kuo daugiau informacijos apie gyvūnus, jų veisles, rūšis ir kita. Augti ir tobulėti, tapti rimta bendruomene, įdomiu tinklapiu kiekvienam, naminį augintinį turinčiam ar planuojančiam turėti.
Surinkti kuo daugiau straipsnių ir naujienų šia tematika. Dalintis savo gyvūnų auginimo patirtimi diskusijų forume, užduoti rupimus klausimus, gauti į juos atsakymus iš kitų mūsų puslapio lankytojų. Taip pat, čia galima pasidalinti savo augintinio nuotraukomis ar vaizdo įrašais, o tam yra skirta foto ir video galerijos. Be to, skelbimų skiltyje galima patalpinti skelbimą, jei norite parduoti, įsigyti ar dovanoti augintinį ar jam skirtą maistą, priežiūros priemones ir kita. Kiekvienas užsiregistravęs puslapio lankytojas gali ne tik talpinti savo augintinio nuotraukas ir video, bet taip pat patalpinti įdomų straipsnį ar naujieną, kuri bus peržiurėta tinklalapio administracijos ir atitikus puslapio standartus - paviešinta. Prie šio puslapio kūrimo gali prisidėti kiekvienas registruotas narys, mylintis gyvūnus. Kiekvienas gali susipažinti su jam įdomiu nariu ir parašyti jam asmeninę žinutę, arba tiesiog sukurti forume temą apie savo augintinį ir ieškoti bendraminčių.

Taip pat, kiekvienas narys gali tapti moderatoriumi, straipsnių ar naujienų rašytoju, nuotraukų ar video medžiagos kelėju ir kt.

Su laiku stengsimės augti ir tapti dideliu ir populiariu tinklalapiu, kuriame kiekvienas galės rasti sau vietos ir įdomios informacijos.
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Narių apklausa
Kiek turite gyvūnų?

Viena
Viena
50% [3 Balsai]

Du
Du
17% [1 Balsas]

Trys
Trys
17% [1 Balsas]

Keturis
Keturis
0% [0 Balsai]

Penkis
Penkis
0% [0 Balsai]

6-10
6-10
0% [0 Balsai]

Virš 10
Virš 10
0% [0 Balsai]

Dar neturiu
Dar neturiu
17% [1 Balsas]

Balsai: 6
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 18.01.14