Navigacija
Naujausi straipsniai
· Prancūzų buldogas
· Siamo katės
· Jorkšyro terjeras
· Vokiečių aviganis
· Kodėl koalos apsika...
Naujausia foto
Bijai? O aš ne! Bee!

Bijai? O aš ne! Bee!

Atsitiktinė fotoNaujausias video
Bebras puola!Atsitiktinis video
Juokingos katės 2013Pamela Anderson kreipėsi į žydų moralę

Amerikiečių aktorė ir aktyvistė už gyvūnų teises, Pamela Anderson, parašė laišką Izraelio ministrui pirmininkui Benjaminui Netanyahui su prašymu palaikyti įstatymą, draudžiantį Izraelyje pardavinėti rūbus iš natūralaus kailio.
“Gyvūnų kankinimas ir žudymas dėl jų kailio prieštarauja žydų moralei ir etikai,” - rašoma jos laiške.

JAV planuoja įteisinti beždžiones-padėjėjus

Dabar būtų įprasta sutikti šunį vedlį, bet Kentukyje (JAV) buvo nuspręsta priimti įstatymą, pagal kurį žmonėms su negalia padės Kapučinų veislės beždžionės. Turėti naujajį padėjėją bus leidžiama tik sergančių žmonių butuose. Pasak mokslininkų, kurie yra įstatymo projekto iniciatoriai, beždžionės gali puikiai susidoroti su įvairiais kasdieniniais darbais, kurių sergantis žmogus nepajėgia atlikti. Pavyzdžiui: įjungti šviesas, kompiuterį ar magnetofoną, vartyti knygos puslapius. Be to, šios beždžionės yra ilgaamžės, jų gyvenimo trukmė gali siekti net 30-40 metų . Todėl, žmogus praktiškai įgis sau draugą visam likusiam gyvenimui. Nepaisant to, jog šis projektas yra visiška naujovė, Jungtinėse Valstijose jau nuo 1979 metų buvo įkurta šių gyvūnų mokymo programa. Per šį laiką specialistai sugebėjo parengti apie 90 ‚pagalbininkų‘ Kapučinų beždžionių, kurios daugelį metų teiks pagalba neįgaliems žmonėms.
Išmanusis antkaklis „Voyce“ stebės šuns sveikatą

Naujų dalykėlių išradėjai pradėjo kreipti dėmesį į mūsų mažuosius augintinius. Šiuo metu mokslininkai pradžiugino šunų savininkus. CES 2014 parodoje Las Vegase, buvo pristatytas išmanusis antkaklis šunims - „Voyce“. Šio įtaiso kūrėjais tapo įmonė „i4C Innovations“. Pasak kūrėjų, protingas antkaklis padės užmegzti geresnį ryšį tarp šuns ir savininko. „Voyce“ antkaklis sukels tikrą revoliuciją veterinarijos medicinoje .
Antkaklio viduje yra triašis akselerometras ir "Wi-Fi" modulis . Galingas akumuliatorius leidžia antkakliui neišsikrauti savaitę laiko. Šuns savininkas visą informaciją apie savo augintinio sveikatą, iš antkaklio gauna į "iPhone" arba "iPad", specialios programos dėka.
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Narių apklausa
Kiek turite gyvūnų?

Viena
Viena
50% [3 Balsai]

Du
Du
17% [1 Balsas]

Trys
Trys
17% [1 Balsas]

Keturis
Keturis
0% [0 Balsai]

Penkis
Penkis
0% [0 Balsai]

6-10
6-10
0% [0 Balsai]

Virš 10
Virš 10
0% [0 Balsai]

Dar neturiu
Dar neturiu
17% [1 Balsas]

Balsai: 6
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 18.01.14