Navigacija
Naujausi straipsniai
· Prancūzų buldogas
· Siamo katės
· Jorkšyro terjeras
· Vokiečių aviganis
· Kodėl koalos apsika...
Naujausia foto
Bijai? O aš ne! Bee!

Bijai? O aš ne! Bee!

Atsitiktinė foto
Kokia pupa matau!

Kokia pupa matau!

Naujausias video
Bebras puola!Atsitiktinis video
Šokančių katinų rinkinukas"Egg": kates iš proto vedantis elektroninis žaislas (Video)

„Egg“ iš tikrųjų atrodo kaip kiaušinis, tik yra kiek didesnis. Žaisliukas sukonstruotas taip, kad katė niekaip negali jo sučiupti, „Egg“ visą laiką išslysta iš jos letenėlių paskutinę akimirką.
„Kickstarter“ kolektyvinio finansavimo portale konstruktoriai iš D. Britanijos renka lėšas serijinei savo sukurto įrenginio „Egg“ gamybai pradėti. Tai naminėms katėms skirtas automatinis žaisliukas, kuris jas taip įtraukia į žaidimą, kad su šiuo „kiaušiniu“ jos gali praleisti valandų valandas.

„Egg“ iš tikrųjų atrodo kaip kiaušinis, tik yra kiek didesnis. Žaisliuko korpusas pagamintas iš balto plastiko. „Egg“ gali savarankiškai ir nuolat ridinėtis grindimis: tam naudojama masės perkėlimo technologija.

Kačių dėmesį „Egg“ prikausto ne tik savo judėjimu, bet labiausiai skleidžiamu garsu, imituojančiu pelės cypimą. Žaisliukas sukonstruotas taip, kad katė niekaip negali jo sučiupti, „Egg“ visą laiką išslysta iš jos letenėlių paskutinę akimirką. O erzinantis pelės cypčiojimas verčia katę bandyti vėl ir vėl.

Pasak „Egg“ kūrėjų, žaisliuko baterijos talpos pakanka vienai dienai aktyvių žaidimų. Įkrauti jį galima per „micro USB“ jungtį. Per ją taip pat galima prijungti žaisliuką prie kompiuterio ir parinkti savo katei labiausiai jaudinamą režimą. Tie, kurie projekto finansavimui paaukos 31 JAV dolerį, galės užsisakyti „Egg“ „Kickstarter“ portale.

Su šypsena: riedanti katė Didja (Video)

Įdomybės iš kniaukiančių ir murkiančių keturkojų gyvenimo visados sulaukia nemenko dėmesio. Atkreipti dėmesį ir nustebinti – tą jie išmano nepriekaištingai. Tiesa, absoliuti dauguma aplinkui esančių žmonių žvilgsniais nulydi toli gražu ne kiekvieną netoliese besišlaistantį katiną ar katę. Bet Didja (Didga) – ypatinga. Ji – rieda.

Rieda šiaip – be jokių optinių iliuzijų ar "iš proto vedančių" žaislų. Tiesiog ant riedlentės. Užtat kaip rieda!

Išties, katę ant riedlentės pamatysi ne kasdien. Katę ant riedlentės, atliekančią akrobatinius triukus, ko gero, pamatysi apskritai tik internete.

Gal patys triukai ir nėra sudėtingi. Kas čia tokio stovint keturiomis ant riedlentės šokti nuo jos ant sienos, o nuo sienos – atgal ant riedlentės? Arba ant rotveilerio be antsnukio nugaros – ir atgal ant riedančios lentos? Čia – ne Jeano Claude'o Van Damme'o ir Chucko Norriso špagatų karai.

Bet nufilmuota visa tai ne mažiau įspūdingai. Ir atrodo įspūdingai. Gal ne taip, kaip to slidininko skrydis su velniai žino kur pritvirtinta kamera. Bet įspūdis lieka. Giedras ir saulėtas.
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Narių apklausa
Kiek turite gyvūnų?

Viena
Viena
50% [3 Balsai]

Du
Du
17% [1 Balsas]

Trys
Trys
17% [1 Balsas]

Keturis
Keturis
0% [0 Balsai]

Penkis
Penkis
0% [0 Balsai]

6-10
6-10
0% [0 Balsai]

Virš 10
Virš 10
0% [0 Balsai]

Dar neturiu
Dar neturiu
17% [1 Balsas]

Balsai: 6
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 18.01.14