Navigacija
Naujausi straipsniai
· Prancūzų buldogas
· Siamo katės
· Jorkšyro terjeras
· Vokiečių aviganis
· Kodėl koalos apsika...
Naujausia foto
Bijai? O aš ne! Bee!

Bijai? O aš ne! Bee!

Atsitiktinė fotoNaujausias video
Bebras puola!Atsitiktinis video
Juokingi katinaiDramblys ar kirstukas? Atrasta unikali žinduolių rūšis (Video)

JAV mokslininkai pietvakarių Afrikoje atrado naują kirstukų rūšį, kuri genetiškai labiau panaši į dramblius, negu kitus savo gentainius.

Etendeką apvaliaausį sengį (lot. Macroscelides micus) arba dramblinį kirstuką atrado Kalifornijos mokslo akademijos mokslininkai – biologijos daktaras Jack Dumbacher ir jo komanda. Šis žinduolis yra mažiausias kirstukų būrio atstovas iš 19 iki šiol žinomų jų rūšių.

Sengio kailiukas yra rusvos spalvos, o pauodegys plikas, be to, jis visiškai neturi tamsios odos spalvos pigmento. Ši jo keista išvaizda patraukė ekspertų Jack Dumbacher ir Galen Rathbun dėmesį. Atlikus genetinį tyrimą paaiškėjo, kad šie padarai tokie nepanašūs į savo artimiausius giminaičius, kad turėtų būti išskirti, kaip atskiros rūšies atstovai.

Kartu su nacionalinio Namibijos muziejaus ekspertais, Jack Dumbacher atliko daugiau genetinių tyrimų, po kurių neliko abejonių dėl gyvūnėlio unikalumo ir Macroscelides micus buvo pripažinta, kaip nauja kirstukų rūšis.

Įdomu tai, jog šis padaras randamas tik Afrikos žemyne ir nepaisant mažo ūgio, genetiškai yra artimesnis drambliui bei lamantinui (dar žinomam kaip jūros karvė) negu tikriesiems kirstukams......
Nepiktybinė provokacija "Lojantis žmogus": kaip reaguoja šunys? (Video)

Kaip reaguotų šuo, jei ant jo pradėtumėte loti?

Tai klausimas, į kurį atsakė du suomiai – iliuzionistas Jose Ahonenas ir komikas bei genialus balsų mėgdžiotojas Rudis Rokas.

Jiedu portale „Youtube“ patalpino smagų vaizdo siužetą, kuriame užfiksavo, kaip į žmogaus lojimą reaguoja šunys.

O dabar kviečiame pažiūrėti vaizdo įrašą, kuriame, užuot šunelius mausčius, ant jų skalijama.


Rudasis lokys priėjo pasilabinti (Video)

Aliaskos Žvejybos ir medžioklės departamento darbuotojas Drew Hamiltonas fotografavo ruduosius lokius McNeilo upės laukinių žvėrių rezervate Aliaskoje, kai vienas iš lokių nusprendė su fotografu susipažinti iš arčiau.

Daugumai toks artimas susitikimas su didžiuliu ruduoju lokiu nebūtų labai malonus, bet amerikietis sugebėjo išlikti ramus ir tik lokiui pajudėjus kelis kartus šūktelėjo, kad jis neprieitų pernelyg arti.

Įspūdingas vaizdelis buvo nufilmuotas dar 2012 m., bet socialiniuose tinkluose žaibiškai plisti pradėjo praėjusią savaitę, kai buvo patalpintas „YouTube“ vaizdo klipų portale.

Negana to, jog kelias minutes bandė fotografo nervus stoviniuodamas netoliese, lokys netrukus sugalvojo įsitaisyti patogiau ir prisėsti.

McNeilo upės laukinių žvėrių rezervate yra didžiausia pasaulyje rudųjų lokių koncentracija. Jie čia susirenka pasimaitinti lašišomis, kurios neršia upėje.

Vaizdo įrašo pabaigoje matyti upėje žvejojantys dar geras tuzinas lokių. Kaip rašoma rezervato svetainėje, vieną vasarą čia buvo užfiksuoti 144 lokiai.

Siekiant apsaugoti tiek lokius, tiek žmones, į parko apžvalgos aikštelę įleidžiami tik žmonės, dalyvavę specialioje loterijoje ir laimėję bilietus.
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Narių apklausa
Kiek turite gyvūnų?

Viena
Viena
50% [3 Balsai]

Du
Du
17% [1 Balsas]

Trys
Trys
17% [1 Balsas]

Keturis
Keturis
0% [0 Balsai]

Penkis
Penkis
0% [0 Balsai]

6-10
6-10
0% [0 Balsai]

Virš 10
Virš 10
0% [0 Balsai]

Dar neturiu
Dar neturiu
17% [1 Balsas]

Balsai: 6
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 18.01.14