Navigacija
Naujausi straipsniai
· Prancūzų buldogas
· Siamo katės
· Jorkšyro terjeras
· Vokiečių aviganis
· Kodėl koalos apsika...
Naujausia foto
Bijai? O aš ne! Bee!

Bijai? O aš ne! Bee!

Atsitiktinė fotoNaujausias video
Bebras puola!Atsitiktinis video
Juokingi katinaiStraipsnių kelias
Straipsniai » Šunys
Straipsniai: Šunys
Prancūzų buldogas
Kalbant apie Prancūzų buldogų kilmę, pasaulio kinologai taip ir nerado bendros kalbos. Vieni iš jų mano, kad šiuolaikiniai prancūzų buldogai - anglų miniatiūrinių žaislinių terjerų palikuoniai, kurie pateko į Europos žemyną XVII - XVIII amžiuje. Kiti teigia, kad prancūzų buldogai kilo iš Ispanijos buldogų (Alanų). Patikimų šaltinių, kurie galėtų patvirtinti arba paneigti vieną ar kitą versiją, deja neišliko.

Jorkšyro terjeras
Jorkšyro terjeras - viena iš populiariausių pasaulyje veislių tarp miniatiūrinių šuniukų mylėtojų. Šį veislė atsirado šiek tiek daugiau nei prieš šimtą metą. Jorkšyrai yra paplitę po visa pasaulį, turbūt dėl to kad yra labai maži, tačiau tai netrukdo jiems išlikti panašiems į didelių šunų charakterį. Jie yra smalsūs, ryžtingi, ištikimi, žaismingi.

Vokiečių aviganis
Jeigu tikėtumėme labiausiai paplitusia versija, vokiečių aviganių veislė pradėjo savo istoriją XIII amžiaus viduryje, pietvakarių Vokietijoje. Šios žemės visada garsėjo gerai išvystyta gyvulininkyste. Ūkininkai išveisė vokiečių aviganių veislę specialiai tam, kad kontroliuotų savo avis ir kitus gyvulius. Šis šuo turėjo saugoti ne tik augalus, bet ir avis bei kitus gyvūnus nuo vilkų. Žinoma, tam, kad atliktų krūvą pareigų, vokiečių aviganiai turėjo daug svarbiu savybių - ištvermę, darbštumą, discipliną ir sveiką protą.

Nykštukinis pinčeris
Mažasis pinčeris, kaip pilnavertė veislė, atsirado Vokietijoje. Pagrindinis jų protėvių užsiemimas buvo žiurkių gaudymas, su kuo jie susidorodavo geriau nei aptingusios katės. Be to, jie buvo naudojami kaip sargybiniai šunys. Nors pinčeriai negali pasigirti savo dydžiu, tačiau juos išskirdavo nepaprastas budrumas ir drąsa.
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.
Narių apklausa
Kiek turite gyvūnų?

Viena
Viena
50% [3 Balsai]

Du
Du
17% [1 Balsas]

Trys
Trys
17% [1 Balsas]

Keturis
Keturis
0% [0 Balsai]

Penkis
Penkis
0% [0 Balsai]

6-10
6-10
0% [0 Balsai]

Virš 10
Virš 10
0% [0 Balsai]

Dar neturiu
Dar neturiu
17% [1 Balsas]

Balsai: 6
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta: 18.01.14